DERGİMİZİN YAZARLARIYLA BULUŞTUK… ÇOCUK EKİMİZ GELİYOR

Somuncu Baba

4-5 Kasım 2006 Tarihlerinde Darende’de dergimizin yazarlarıyla buluştuk. İki gün süren istişareler neticesinde geçtiğimiz yılın değerlendirmesi ve önümüzdeki yılın hedefleri görüşüldü.

4-5 Kasım 2006 Tarihlerinde Darende’de dergimizin yazarlarıyla buluştuk. İki gün süren istişareler neticesinde geçtiğimiz yılın değerlendirmesi ve önümüzdeki yılın hedefleri görüşüldü. İstanbul¸ Ankara¸ Konya¸ Sivaş Kayseri ve K.Maraş’tan katılan 40 kişilik yazar-çizer ve kültür adamıyla yeni projelerimizi paylaştık. Genel Yayın Yönetmeni İsmail PALAKOĞLU konuşmasında: “Geçen yıl hedeflediğimiz dosyalarda çok güzel konularla okuyucumuza ulaştık¸ kanaatimize göre faydalı yayınlar yaptık.
2007 yılında daha güncel ve evrensel konularda yeni dosyalar planlıyoruz. İçerik konusunda okunma cazibesi daha yüksek olan yazılarla okuyucumuza ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

Somuncu Baba Dergimiz 2007 yılı Ocak ayından itibaren ücretsiz çocuk eki ile yeni yayın dönemine giriyor.

Geleceğin ışığı olan çocuklarımıza¸ millî ve manevî değerlerimizi öğretmek¸ kültürel yönden daha güzel yetiştirmek ve aynı zamanda eğlendirmek gayesiyle dergimizin ücretsiz çocuk eki¸ 2007 yılı Ocak ayından itibaren dergimizle birlikte siz değerli okuyucularımıza ulaşacaktır.
Kısa¸ özlü¸ öğretici yazı ve şiirlerinizi¸ güzel sanat çalışmalarınızı bekliyoruz… Sevgili Çocuklar…

Sayfayı Paylaş