MERHABA GÖNÜL DOSTLARI

Gönüllerinde aynı ortak duygu ve gayeyi taşıyan¸ bu duyguları kendilerine hayat düsturu yapıp¸ tüm insanlarla paylaşan¸ siz değerli okuyucularımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gönüllerinde aynı ortak duygu ve gayeyi taşıyan¸ bu duyguları kendilerine hayat düsturu yapıp¸ tüm insanlarla paylaşan¸ siz değerli okuyucularımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor¸ bir seneyi daha ardımızda bırakıp¸ yeni bir yıla başlıyoruz. 2005 ve 2006 yıllarının ilk sayılarına bir göz atınca¸ iki ayda bir yayınlanan 63 sayfalık bu güzel derginin¸ sizlerin desteği ile kendini daha da geliştirdiğini¸ önce 72 sonra 88 sayfalık yeni tasarımı ve harika içeriğiyle okuyucularının karşısına çıkma fırsatını yakaladığını görüyoruz.
Siz okuyucularımıza layık bir dergiyi nasıl daha güzel bir hâle getiririz düşüncesiyle ve bir yılın değerlendirmesini yapmak gayesiyle¸ Aralık ayında bir planlama ve çalışma yaptık. İstanbul¸ Ankara¸ Sivaş Kayseri¸ Kahramanmaraş gibi illerimizde saygıdeğer akademisyenlerimiz¸ yazarlarımız ve danışmanlarımızla bir araya gelerek hasbihallerde bulunduk¸ fikirlerimizi paylaştık ve bu sayımızdan itibaren yeniliklerimizi dergimize yansıtmaya başladık.
Aylık 4000 civarında ziyaretçisi olan web sitemizle¸ sadece Türkiye'deki değil¸ A.B.D¸ Avrupa¸ Orta Asya¸ Balkanlar ve diğer ülkelerdeki değerli kardeşlerimize ulaşmak da bizleri ayrıca sevindirmektedir. Daha fazla insana ulaşmak adına abone çalışmalarımıza ve tanıtımlarımıza da hız katmış bulunmaktayız.
Dergimizin bu safhalara kadar gelmesini bizlere nasip eden Allah'ımıza¸ dualarını bizden eksik etmeyen büyüklerimize ve dergimizde şu ana kadar yazıları yayınlanmış ve yayınlanacak olan değerli yazarlarımıza¸ gayretlerini esirgemeyen tüm çalışanlarımıza ve tabii ki siz değerli okuyucularımıza yürekten teşekkürlerimizi sunarız.
Bu sayımızda¸ zamanla yarışan insanoğlunun¸ hayatında büyük bir yere sahip olması gereken Kur'an ve Dua'nın Önemi¸ Varlığın Gayesi¸ Bilgi ve Okumanın önemi ile geçmişte yaşamış Örnek Hayatlardan çarpıcı kesitler bulabilirsiniz.
Cenab-ı Hakk'tan¸ 2006 yılında sizlere daha huzurlu¸ sağlıklı ve hayırlı günler nasip etmesini niyaz eder¸ saygılar sunarım…

Sayfayı Paylaş